Tereny Łowieckie RDLP Gdańsk

ohzlubichowo.pl »

Polowanie na byki danieli!!!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania  z oferty polowania, jeszcze w obecnym sezonie łowieckim 2018/2019, na byki daniela.

Oferujemy 4 byki, w tym 2 sztuki selekcyjne oraz 2 sztuki łowne wg oferty z pełnego cennika bądź oferty z ograniczonym zakresem.

W przypadku zainteresowania  prosimy o kontakt.

Fazy księżyca

trzecia kwadra
Wschód słońca: 04:25
Zachód słońca: 21:01
OHZ Leśnictwo Łowieckie Czarne koło Skórcza stanowi wschodni kraniec Borów Tucholskich. Bory to rozległe, zwarte kompleksy drzewostanów sosnowych z wyspowo występującymi obszarami bagiennymi i lasów bukowych.
„Wyspy” te, to cenione przez zwierzynę miejsca ostoi i żerowania, zwłaszcza dzików.
Stan zwierzyny, okresowo migrującej w kierunkach zachodnim i północnym- jest dobry, a spotkać można jelenie, daniele sarny, dziki i leśne drapieżniki. W ostatnich latach pojawiły się wilki.
Łowisko to rozległe obszary leśne z śródleśnymi łąkami i polami, także poletkami łowieckimi, od południa i wschodu przylegające do pól uprawnych. Duża ilość wygodnych ambon, a także możliwości podjazdu i podchodu dają dobre efekty łowieckie.
Kwatera myśliwska, położona nad jeziorem, z dala od zgiełku miejskiego gwarantuje udany wypoczynek, w tym aktywny (wycieczki rowerowe, ciche wodniactwo, połów ryb i inne) i szybką regenerację duszy i ciała.
Miła, rodzinna atmosfera pobytu, wysoki standard bazy hotelowej, smaczna domowa kuchnia uwzględniająca oczekiwania i potrzeby gości pozostaje na długo w pamięci.
Ważnym elementem naszej usługi łowieckiej jest kultywowanie zwyczajów
i tradycji myśliwskiej. Udany pokot i oprawa to niezapomniane chwile często uwieczniane przez naszych gości.
Zapraszamy- nie tylko myśliwych.